Valodu māja

Tulkošanas pakalpojumi

Mēs, Valodu mājas saimnieki un entuziasti, vēlamies caur valodu iespējot cilvēkus radīt labāku dzīvi sev un citiem. To var darīt vairākos veidos, un viens no tiem – tulkošanas pakalpojumu nodrošināšana un rūpes par rakstītās valodas skaidrību un saprotamību. Sazinies ar mums, ja vēlies iegādāties kādu no mūsu tulkošanas vai rediģēšanas pakalpojumiem!

Sinhronā tulkošana

Piedāvājam sinhronās tulkošanas pakalpojumu filmām, semināriem, konferencēm, diskusijām. Sinhrono tulkošanu veiks augsti kvalificēti tulkotāji.

Cena: 65 € + PVN stundā.

Rakstveida tulkošana

Tulkojam visa veida tekstus: dokumentus, interneta vietnes, rakstus, literārus tekstus u. c.

Cena: 35 € + PVN par standartlapu (1800 zīmes ar tukšumzīmēm) Baltijas valstu valodās. 45 € + PVN par standartlapu (1800 zīmes ar tukšumzīmēm) Ziemeļvalstu valodās.

Cenā iekļauta arī teksta rediģēšana un sastatīšana. Strādājam tikai ar dzimtās valodas tulkotājiem, kas nodrošina visaugstāko pakalpojuma kvalitāti.

Konsekutīvā tulkošana

Piedāvājam konsekutīvo (secīgo) tulkošanu konferencēm, semināriem, diskusijām, sanāksmēm, vizītēm, darījumu apspriedēm. Tulkošanu veiks augsti kvalificēti tulki.

Cena: 50 € + PVN.

Tekstu rediģēšana

Veicam tekstu literāro rediģēšanu – stilistisko un jēdzienisko kļūdu labošanu, frazeoloģijas pārbaudi un terminu saskaņošanu.

Cena: 6 € + PVN par standartlapu (1800 zīmes ar tukšumzīmēm) + 10 € komisija, ja autors ir dzimtās valodas pratējs.

Cena: 10 € + PVN par standartlapu (1800 zīmes ar tukšumzīmēm) + 10 € komisija, ja autors nav dzimtās valodas pratējs.

Īpašvārdu atveide

Ziemeļvalstu valodu īpašvārdu atveide.

Tekstu sastatīšana

Piedāvājam tulkojuma sastatīšanu – teksta pārbaudi, izvērtējot tā atbilstību avotam.

Cena: 4 € + PVN par standartlapu (1800 zīmes ar tukšumzīmēm) + 10 € komisija.

Ierakstu atšifrēšana

Atšifrējam visa veida video un audio ierakstus.

Cena:

Atlaides klientiem

Pastāvīgajiem klientiem, veidojot ilgtermiņa sadarbību, piedāvājam īpašās atlaides 5-15 % apmērā atkarībā no pasūtījumu apjoma un regularitātes. Lielākiem pasūtījumiem (>10 lpp.) arī tiek piemērotas atlaides.