Valodu māja

Mūsu projekti

Valodu māja piesaista gan valsts, gan starptautisku finansējumu projektu īstenošanai. Katrs mūsu projekts ir mazs solītis, lai īstenotu ambiciozus mērķus!

Pašlaik mēs īstenojam četrus projektus:

Līdzfinansē VKKF, a/s “Latvijas valsts meži” un Latgales reģiona attīstības aģentūra Latgales kultūras programmas 2020 ietvaros.

Mūsdienīgas komunikatīvi orientētas mācību grāmatas izdošana. Šī grāmata palīdzēs apgūt latgaliešu valodu iesācēja līmenī kā latviešu, tā krievu un angļu valodas zinātājiem.

Līdz 2021. gada augustam:

Līdzfinansē VKKF.

Literatūrzinātnieces un redaktores Elīnas Kokarevičas debijas stāstu krājumā “Rēgi” būs iekļauti deviņi stāsti – kvalitatīva meditatīvā stila rakstība ar daudzbalsīgu pasaules skatījumu.

Līdz 2021. gada jūnijam:

Līdzfinansē VKKF un NORLA.

Norvēģu psihiatra Finna Skorderuda grāmata vēsta par moderno cilvēku, kuram ir aizvien grūtāk sabalansēt savu laiku, izveidot attiecības ar līdzcilvēkiem un pat pašam ar sevi.

Līdz 2021. gada augustam:

Līdzfinansē Nordplus.

Tiešsaistes platforma, kurā ar multimaņu apguves metodēm palīdzēs iemācīties norvēģu valodas izrunu. Šis būs lielisks darbarīks pasniedzējiem, kuri māca norvēģu valodu kā otro valodu vai svešvalodu.